Vďaka nadšeniu a sociálnemu cíteniu vám náš personál poskytne kvalitnú starostlivosť a príjemné každodenné skúsenosti pre vášho milovaného člena rodiny. Našim zamestnancom môžete dôverovať, že sa dobre starajú o vášho blízkeho. V skutočnosti vyberáme iba tých, ktorým by sme verili, s vlastnými rodinnými príslušníkmi. Zaisťujeme, aby boli riadne preverení, vyškolení a kvalifikovaní na pomoc pri všetkých aspektoch starostlivosti a činností v našom zariadení.
V Domove sociálnych služieb SENIORSITY sa venujeme pozitívnym zmenám v živote prijímateľov a ich rodín. Naša starostlivosť a odborné postupy sú založené na silných rodinných hodnotách a najvyšších etických štandardoch. Všetky služby vykonávame s profesionalitou a dôstojnosťou, pričom k všetkým našim klientom pristupujeme ako k rodine.

Pozývame vás do DSS pre mentálne, telesne a zmyslovo postihnutých občanov a presvedčte sa sami. Radi sa s vami porozprávame o témach:

  • Naše služby a aktivity
  • Zdravie a lieky vášho milovaného človeka
  • Dietetické potreby vášho blízkeho
  • Prepravné potreby
  • Potreby osobnej starostlivosti
  • Vytvorenie kvalitného osobného plánu

Radi trávime čas s prijímateľmi a zlepšujeme kvalitu ich života. Veľmi nás to napĺňa. Našou vášňou je poskytovať vášmu blízkemu človeku skvelé služby dennej starostlivosti. Robíme to tak, že ich zapájame do zábavných aktivít, ktoré im pomáhajú zostať čo najdlhšie aktívnym a samostatným.
Garantujeme, že váš milovaný tu bude v dobrých rukách.

To najlepšie pre vašich milovaných

„V DSS SENIORSITY nás baví zmysluplne tráviť čas s prijímateľmi sociálnej služby a zlepšovať kvalitu ich života. Našou vášňou je poskytovať vášmu milovanému človeku úžasné služby a pútavé aktivity a pomáhať mu zostať čo najdlhšie aktívnym a samostatným. Páči sa nám, čo robíme a ručíme, že vaši blízki budú v dobrých rukách. Tešíme sa, že nás skontaktujete a pomôžeme vám nájsť odpovede a riešenia, ktoré hľadáte. “

S úctou
Mgr. PhDr. Darina Dobošová Drotárová
Riaditeľka DSS SENIORSITY, n.o.

dada
Dobrý deň